Hooligans [TP] @ HitMe.pl 89.149.254.128:27028

Forum serwera Hooligans [TP] @ HitMe.pl


#1 2008-08-08 12:20:31

>>>Krzychu<<<

Administrator

12791613
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 23

Jak dobrze strzelać z broni??

AK-47
Celna, ale trudna w utrzymaniu broń. Strzelamy seriami - 2-3 pociski. Większa liczba nie ma sensu, bo i tak nie trafi w cel. Broń zadaje bardzo duże obrażenia. Zawsze przy strzelaniu zalecane jest kucanie albo przynajmniej stanie w miejscu. W biegu nie ma praktycznie szans na trafienie przeciwnika, chyba że jest bardzo blisko.

M4A1
Broń szturmowa. Można ją stosować raszując. Jest stabilniejsza od AK, co pozwala na trafianie z dużych odległości. Jednak zadawane zniszczenia są nie wielkie. Jeśli raszujemy nie opłaca się używać tłumika(gdy zakładamy tłumik to mamy większy celownik).  dlatego warto używać go tylko wtedy jeśli znajdujemy się w ciemnym miejscu. Można strzelać dłuższymi seriami.

Clarion
Ma funkcję wystrzelenia kilku pocisków w jedno miejsce. Jest to bardzo celne i bardzo zabójcze. Jeśli wszystkie trafiają w cel, a zdaża się to często przeciwnik ginie na miejscu. Wadą jest długi okres czekania, aż będzie można użyć powtórnie broni. Funkcja automatu prawie nie przydatna.

AWP/AWM
Aby stać sie dobrym snajperem potrzeba naprawdę sporo treningu. Co kupujemy: Nie kupuj nigdy tylko broni snajperskiej; gdy brakuje nam pieniędzy to lepiej poczekać jeszcze jedną rundę i do zestawu kupić jakiś dobry pistolet. W miarę możliwości warto kupić kamizelkę i/lub hełm oraz granaty. Kamuflaż: Zawsze bierz pod uwagę rodzaj mapy, na której chcesz byc snajperem; znajdź najlepsze pozycje snajperskie i tam się ulokuj. Będąc na swoim miejscu nie poruszaj się przed pierwszym strzałem, aby nie zwracać na siebie uwagi. Po oddaniu strzału warto zmienić pozycję; skuteczną metodą jest tez chowanie się na czas przeładowania broni. Jak strzelać: Nie powinieneś być w ruchu podczas oddawania strzału, ponieważ tak wystrzelony nabój w 99% nie trafi oddalonego przeciwnika. Gdy masz pewność że trafisz, strzelaj również przez skrzynie i wąskie ściany (jednak tak posłany pocisk zadaje o 50% mniej obrażeń). Jeśli przeciwnik znajduje sie bardzo blisko ciebie, użyj pistoletu, lub gdy masz jeszcze szanse schować się po strzale, spróbuj trafić bez lunety, a pistolet wyciągnij dopiero po chwili. Kiedy wiesz, że wróg czai się w pobliżu, lecz nie jesteś w stanie zabić go snajperką użyj granatu lub wycofaj się, tak aby uzyskać większe pole widzenia.

Offline

 

#2 2008-08-11 00:25:53

Gohanek

G

2285426
Skąd: aglA
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 15
Ulubiona mapa: wszystkie aimy i awp ;]
WWW

Re: Jak dobrze strzelać z broni??

Krzychu troche treningu i w biegu bedziesz umiec z ak strzelac ;] a co do awp to tylko boty kampia ... po co ci lepszy pistolet? z glocka albo usp(najlepszy pistol dla mnie) zabijasz rownie dobrze jak z dgl ... wystarczy troche sie wysilic i poskilowac go :]

Offline

 

#3 2008-08-11 21:00:11

>>>Krzychu<<<

Administrator

12791613
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 23

Re: Jak dobrze strzelać z broni??

ja umie z AK strzelać jak by co...
to jest tylko wskazówka dla początkujących jak byś nie zauważył...
a co do AWP napisałem że potrzeba troche treningu

Offline

 

#4 2008-08-11 22:44:02

Gohanek

G

2285426
Skąd: aglA
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 15
Ulubiona mapa: wszystkie aimy i awp ;]
WWW

Re: Jak dobrze strzelać z broni??

Napisz poradniek dla srednio zaawansowanych chetnie poczytam xD

Offline

 

#5 2008-08-28 07:20:37

mnr

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 2
Ulubiony serwer: Hooligans
Nick: -=4fuN=-MnR
Ulubiona mapa: de_westwood , de_dust , de_inf

Re: Jak dobrze strzelać z broni??

Napiszcie Poradnik dla zawansowanych to se poczytam

Offline

 

#6 2008-08-28 21:19:15

>>>Krzychu<<<

Administrator

12791613
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 23

Re: Jak dobrze strzelać z broni??

poco pisać dla zaawansowanych poradniki??? Zaawansowani powinni większość wiedzieć

Offline

 

#7 2008-08-29 10:38:55

Gohanek

G

2285426
Skąd: aglA
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 15
Ulubiona mapa: wszystkie aimy i awp ;]
WWW

Re: Jak dobrze strzelać z broni??

Ja jestem low i chcialbym przejsc na med wiec moglbys napisac abym sie czegos dowiedzial ;(

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elyanos.pun.pl www.enokia.pun.pl www.wrogowiehordy.pun.pl www.foetrpl.pun.pl www.laptoptbakugan.pun.pl